Inclusief belasting
All-INN montage.  Geen onverwachte kosten achteraf!
- Standaard montage.
- Voorrijdkosten tot 100km of 1 uur.
- Montage van werkschakelaar.
- STEK monteur die de airco of warmtepomp in bedrijf stelt.
- 0-meting rapport.
- Werkrapport.
- Kenplaat.
Link: Standaard montage
Aantal
Add to wishlist
  Standaard montage binnen 4 weken
Spoed montage binnen 1 week!
Wij beschikken over brl 100 certificering van bureau Veritas.
Wij beschikken over STEK-gecertificeerde f-gas monteurs.
Goedkoopste van Nederland met montage
Wandmodel SRK-ZS
- Luxe infrarood bediening met uitgebreide weektimer
- Nachtverlaging (energiebesparing)
- 4 Ventilatorstanden
- Binnendeel is in de hoek van een ruimte te plaatsen
- Hi-power/Economy functie
- Auto-restart functie na spanningsuitval
- Voorbereid op WiFi (niet inbegrepen)
- Verkrijgbaar in RAL9003
- Energielabel vanaf A++
- Koelcapaciteiten van 2,0 tot 8,0 kW
- Verwarmingscapaciteit van 2,7 tot 9,0 kW
- SCOP waardes tot 5,2
- SEER waardes tot 8,3
- Geluidsniveaus vanaf 19 dB(A)
Functies
  1. Koelen en Verwarmen
  2. Ontvochtigen
  3. Ventileren
  4. Timer
  5. Slaapstand
7100002_all
Datasheet
Afstandsbediening
Ja
Airco Uitvoering
Enkel split 1
BTU
12.000
Energie label koelen
A++
Energie label verwarmen
A+
Garantie
5 jaar
Inhoud
Ruimte <120m³
Kleur
Wit
Koelleiding-Pers
1/4"
Koelleiding-Zuig
3/8"
Koudemiddel
R32
Merk
Mitsubishi Heavy industries
Model
Wand
Product soort
Airconditioning
Serie
SRK-ZS-W
Toepasbaar
Woonkamer, slaapkamer, kantoor
Vermogen
3.5 kW
Voeding
230V
Warmtepomp
Lucht/lucht
Wifi
Ready
Standaard Montage Airco - Tot 100 km óf 1 uur reistijd vanaf Zwolle
Ons Servicegebied en Voorwaarden
  • De locatie ligt binnen een straal van 100 kilometer vanaf Zwolle.
Wat is Inbegrepen in de Standaard Montage?
1. Materialen en Leidingwerk
  • 3 meter koelleiding tussen de binnen- en buitenunit.
  • Afwerking: Leidinggoot, één platte bocht en een muurafdekkap.
  • Overige componenten: Stuurkabel, condensslang, voeding en werkschakelaar.
2. Montage en Aansluiting
  1. Boren van één gat (circa 60 mm) door een houten wand of stenen spouwmuur.